Velký výběr autobaterií AKUMA, VARTA a motobaterií FIAMM v regionu

SPECIALIZOVANÝ OBCHOD NA SERVIS A PRODEJ AUTOBATERIÍ
18. říjen má svátek Lukáš
SLIDESHOW_0 RYCHLÁ POMOC,
KDYŽ NENASTARTUJETE
Až nenastartujete vozidlo v důsledku nefunkční autobaterie, zavolejte nám. Zapůjčíme Vám náhradní autobaterii, kterou Vám do vozidla u nás namontujeme. Vaší původní autobaterii v servisu ošetříme. Po dobití zpět namontujeme do Vašeho vozidla a současně prověříme, zda nedošlo k závadě, která způsobila vybití autobaterie. Jsme připraveni Vám pomoci. Tato služba je zpoplatněna. SLIDESHOW_1 AUTOBATERIE
& MOTOBATERIE
Kompletní sortiment autobaterií
značky AKUMA, VARTA a FIAMM
xxx Zajišťujeme také službu -
oprava pólových vývodů autobaterie
SLIDESHOW_2 DOPLŇKOVÉ
SLUŽBY
Máme pro Vás také další akumulátory
– záložní, trakční a staniční. Ale také
nabíječky, žárovky, pojistky a další
příslušenství pro Vaše vozidlo.
SLIDESHOW_3 RYCHLÁ POMOC,
KDYŽ NENASTARTUJETE
Až nenastartujete vozidlo v důsledku nefunkční autobaterie, zavolejte nám. Zapůjčíme Vám náhradní autobaterii, kterou Vám do vozidla u nás namontujeme. Vaší původní autobaterii v servisu ošetříme. Po dobití zpět namontujeme do Vašeho vozidla a současně prověříme, zda nedošlo k závadě, která způsobila vybití autobaterie. Jsme připraveni Vám pomoci. Tato služba je zpoplatněna.
AKUMA VARTA FIAMM FG FORTE COMBATT

COMBATT


Značka ComBatt je privátní a registrovanou značkou společnosti HAGEN, s.r.o. s platností pro území České republiky a pro okolní státy EU. Registrace je platná pro účely označování elektrochemických zdrojů elektrické energie a autopříslušenství. 


V současné době je značka využívána k označování autobaterií, které dovážíme ze zemí EU. Baterie jsou primá

... více

Značka ComBatt je privátní a registrovanou značkou společnosti HAGEN, s.r.o. s platností pro území České republiky a pro okolní státy EU. Registrace je platná pro účely označování elektrochemických zdrojů elektrické energie a autopříslušenství. 


V současné době je značka využívána k označování autobaterií, které dovážíme ze zemí EU. Baterie jsou primárně určeny pro starší typy automobilů, které nemají velké nároky na startovací výkony vozidla, nebo na jeho elektrickou soustavu. Z uvedených důvodů se v mnoha případech nehodí pro současné moderní automobily. 

Touto značkou jsou a nadále budou označovány autobaterie, u kterých jsme si ověřili jejich kvalitu. Součastně jsme přesvědčeni, že našim zákazníkům vykonají dobrou službu za příznivějších cenových podmínek. Záruka na všechny typy baterií této kategorie je 24 měsíců od data prodeje.

Pro osobní vozidla a dodávky je určena řada, označená AKU-AUTO. Jsou zde zahrnuty veškeré základní typy baterií kapacity od 44Ah až do 100Ah. Vyráběny jsou osvědčenou technologií CA/CA, která splňuje veškeré evropské normy.

V řadě AKU-TRACK jsou dodávány autobaterie pro nákladní vozidla, autobusy, traktory a stavební techniku v provedení Heavy Duty standardních parametrů.

Baterie této značky

Žádný produkt nebyl nalezen!


<< | < | > | >>
Kontakt

Dolínecká 3161/2
100 00 Praha 10

akuma.praha@volny.cz
akuma.praha@volny.cz

Tel.: +420 235 512 155
Fax: +420 724 541 824
Mobil: +420 724 541 824

Naše provozovna je vzdálena asi 200 metrů od křižovatky ulic Průběžná a Na Padesátém

 
 
 
 
 
IMAGE_LOADER